Kūrybinių pastangų sėkmė dabar visiškai priklauso nuo to, ar tai gali plisti „TikTok“. Pats socialinis tinklas tampa tikra pinigų generavimo mašina: pernai iš reklamos uždirbo 4 mlrd. USD, o šiemet prognozuojama, kad pajamos išaugs iki 12 mlrd. Tai rekordinis socialinių tinklų augimo tempas – „TikTok“ tokias pajamas pasiekė per 6 metus. Palyginimui, „YouTube“ prireikė per 14 metų, o „Snapchat“ ir „Twitter“ dar net neįpusėjo.
Kinijos socialinis tinklas keičia požiūrį į rinkodarą netgi kai kuriose pramonės šakose:
- Muzika. Dabar „Tiktok“ rinkodaros kampanija yra privalomas reikalavimas reklamuojant naujas dainas. Radijas ir „YouTube“ buvo muzikos pardavimo tramplinas, dabar tai yra tik „TikTok“.
- Knygos. Tradiciškai leidėjams rūpėjo ne turinys, o autoriaus gebėjimas reklamuoti knygą. Tačiau dabar bet kuris nepriklausomas autorius gali sumušti pardavimų rekordus, jei „TikTok“ knygų skiltyje jo turinys taps virusiniu. Grotažymė #BookTok jau sulaukė 62 mlrd. peržiūrų.
- Filmai ir serialai. Naujausias „Pakalikų“ (angl. „Minions“) filmas suteikė antrą gyvenimą žlungantiems kino teatrams ir uždirbo dvigubai daugiau, nei tikėtasi – visa tai dėka virusinės kampanijos „TikTok“. Kai kurie komedijos serialai dabar filmuojami trumpu „TikTok“ vaizdo formatu.
Kokia tendencija? Trumpi vaizdo įrašai yra turinio ateitis – žmonės jau dabar „TikTok“ praleidžia dvigubai daugiau laiko nei „Netflix“. Iš 1,6 milijardo aktyvių „TikTok“ vartotojų 55 % įkelia savo turinį į šią platformą. Geriausi kūrėjai uždirba „Fortune 500“ įmonių vadovų lygio atlyginimus.
Kaip tuo pasinaudoti? Paleiskite „TikTok“ reklamos agentūras ir įrankius, skirtus reklamai šiame socialiniame tinkle.