Verslo tendencijos

ZERO10

ZERO10 – fizinės skaitmeninių daiktų parduotuvės

Įprastai internetinės parduotuvės parduoda fizinius daiktus. O kas būtų, jei apverstume šį modelį ir pardavinėtume skaitmeninius daiktus fizinėse parduotuvėse?

Ši koncepcija įkvėpė startuolį „Zero10“: jie neseniai atidarė AR skaitmeninių drabužių parduotuvę Niujorke. Viduje yra tik plikos sienos ir specialus fonas AR montavimui. Lankytojai gali matuotis skaitmeninius drabužius iš katalogo, patys pritaikyti spalvas ir įsigyti patinkančią prekę NFT. Taip pat paskelbti nuotrauką socialiniuose tinkluose ir pažymėti parduotuvę, pritraukiant ten draugų. Šis malonumas kainuoja 0,1 eterio, dabar – 160 dolerių.

Kokia tendencija?
Nuo fizinio turto preisime prie skaitmeninio. Ateityje mums nebereikės D2C (angl. Direct to Consumer) parduotuvių. Tačiau „Direct to Avatar“ parduotuvių paklausa sparčiai išaugs, nes kiekvienas norės būti madingiausias savo metaversijos srityje.

Skaitmeniniai drabužiai sėkmingai derinami su virtualių personažų tendencija: netrukus galėsite įsigyti drabužių „Fortnite“, pasimatuoti juos ir skelbti „Tiktok“ vaizdo įrašuose. Taigi mūsų skaitmeniniai subjektai dar labiau priartės prie fizinių pavidalų.

Daugiau pavyzdžių:
  • Zuckerbergas neseniai paskelbė apie partnerystę su „DressX“ startuoliu – vaikinai parduos skaitmeninius drabužius „Facebook Avatar“ parduotuvėje.
  • „Nike“ neseniai įsigijo NFT sportbačių platformą RTFKT, kad aprengtų virtualius personažus savo produktais.

Kaip tuo pasinaudoti? 
Pristatykite skaitmeninių drabužių ir aksesuarų prekių ženklus, taip pat bendradarbiaukite su fiziniais mados namais, kad jų kūriniai būtų įtraukti į meta visatas.

Nepraleiskite nei vienos naujos tendencijos! Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio >>>